S kým se budete potkávat?

Mgr. Jaroslav Icha, Ph.D.

aplikační specialista

buněčná biologie, luminiscenční technologie, semináře o produktech Promega

obchodní zástupce : Promega, Circulomics, CytoSMART Technologies

Vystudoval buněčnou a vývojovou biologii na PřF UK v Praze v roce 2012. Během doktorského studia na MPI-CBG v Drážďanech zkoumal vývoj neuronů zrakového nervu pomocí moderních mikroskopických přístupů. Za svou dizertační práci získal medaili Otto Hahna Společnosti Maxe Plancka  a ocenění německé společnosti vývojových biologů Doktorandenpreis 2017. Pokračoval ve vědě jako EMBO postdoctoral fellow na univerzitě v Turku v laboratoři buněčné adheze a rakoviny, kde studoval regulaci vnitrobuněčného transportu proteinů integrinů.

Od listopadu 2019 pracuje v East Portu jako aplikační specialista pro oblast buněčné biologie a soustředí se na produkty společnosti Promega. Rád na vašem oddělení nebo vaší konferenci udělá personalizovaný seminář k tématu, které vás zajímá. Neváhejte ho kontaktovat i v případě jakýchkoliv jiných dotazů na eseje od Promegy.

Ve svém volném čase spoluorganizuje network českých vědců v zahraničí "Czexpats in Science" a připravuje úlohy pro středoškolskou vědeckou soutěž Biologická olympiáda.